ÚvodKostka školaO školeKostka školaHistorie školyKostka škola2014 - ...

Kostka ples
Burzy vzdělávání 5.12.2017
Seznamovací stáž 1.ročníků - Itálie
Florbal Challenge
Florbal Zlín 21.1. 2016 - kraj
Lyžování Kyčerka
Vodák - Sázava

2014 - ...

Humanitní obory na naší škole za sebou mají již skoro 10 let úspěšné výuky. Během tohoto času se zvláště pedagogické studium stalo vítanou a pevnou součástí spektra oborů vsetínských středních škol a byl o něj každým rokem větší zájem. Logickým krokem se tedy ukázalo zapsání druhého pedagogického oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, o který byl hned v prvním roce jeho otevření (2013) velký zájem.

Slavnostní imatrikulace na vsetínském zámku v roce 2015

Ve školním nebo vlastně akademickém roce 2014 byla poprvé realizována výuka na Fakultě společenských studií ve Vsetíně, fakultě, zřizované Střední školou Kostka ve spolupráci s Vysokou školou Humanitas v Sosnowci (Wysza Szkola Humanitas w Sosnowcu), prestižní polskou soukromou vysokou školou založenou v roce 1997. Nově vzniklá fakulta je tedy fakultou zahraniční vysoké školy působící na českém území s výukou v českém jazyce. Takřka 100 studentů kombinovaného studia zahájilo akademický rok 2014/2015 slavnostní imatrikulací ve vsetínském Domě kultury. Většina z nich studuje tříletý bakalářský obor Předškolní pedagogika, menší část pak tříletý bakalářský obor Aristologie.