ÚvodKostka školaAktualityKostka školaCena za „Šumný Vsetín“

Průvodcovské zkoušky 2018
Mikulášský turnaj
Sprachkurs Zethau
Praha - L4.A
Slavnostní otevření redakce YCube
Vánoční jarmark 2016
Studentské volby

03.11.2017

Cena za „Šumný Vsetín“

Studentka naší školy Viktorie Divínová z G2.A získala nádherné 3. místo ve fotografické soutěži „Šumný Vsetín“, kterou už po dvanácté uspořádala vsetínská Diakonie.

Soutěž byla velmi dobře obsazená, zapojilo se přes 40 fotografů.

Viktorie fotila při dějepisné vycházce, kdy jsme zkoumali architekturu Vsetína a zároveň ukazovali jeho „šumnou“ krásu spolužákům ze Slovenska.

Fotografie Viktorie i dalších jejich spolužáků je možné shlédnout v předsálí kina Vatra ve Vsetíně do 5. prosince.

J. Ševčíková