FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaDen Zlínského kraje – byli jsme u toho!
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Koloběžky - brusle
Florbalový turnaj tříd
Praha M4.A
Praha G6.A
Lyžování Kyčerka
Projekt Comenius - Německo
Florbal Challenge

Den Zlínského kraje – byli jsme u toho!   

25.09.2017

V sobotu 23. září 2017 se pod mottem „Ochutnejte kraj všemi smysly“ konal Den Zlínského kraje na Platformě 14/15 Baťova institutu ve Zlíně.

Zástupci Střední školy Kostka byli u toho.

Starali jsme se o Fairtradovou kavárnu a pomáhali s organizací u Farmářské stezky a festivalu řemesel pro děti, to vše ve spolupráci s LÍSKOU, z. s., organizací, která pečuje o rozvoj environmentální výchovy, osvěty a vzdělávání nejen na území Zlínského kraje.

Farmářská stezka ukázala zejména malým návštěvníkům akce  mnoho z tradičního, farmářského dědictví našeho krásného regionu, například výrobu másla z mléka nadojeného přímo na místě, péči o včely, valašské kroje a jejich tradici, výrobu slaměných ošatek, plstění ovčí vlny atd.

Více informací: https://www.kr-zlinsky.cz/den-zlinskeho-kraje-cl-3841.html

Fotogalerie zde: http://sychrov2.rajce.idnes.cz/Den-Zlinskeho-kraje2017/

Myslíme, že je důležité „žít se svým krajem a regionem“, s místem, kde bydlíme nebo studujeme, a ten volný čas nám za to opravdu stojí, tak jako na Dnu Zlínského kraje, a to přes velkou nepřízeň počasí.

Pokud máte zájem zapojit se do těchto aktivit ve svém volném čase a podílet se na spolupráci například s LÍSKOU, z. s. či dalšími neziskovými organizacemi, které udržují tradice regionu anebo sepětí člověka  s přírodou, přidejte se k nám. Při těchto aktivitách se učíme organizovat, seznamujeme se s místními podnikateli a organizacemi i se spoustou dobrých a zajímavých lidí.  Informace o možnostech zapojení u Jaroslavy Ševčíkové.

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA