ÚvodKostka školaAktualityKostka školaExkurze G1.A na zámek Vsetín

Konverzační soutěž v NJ
Volejbalový turnaj "Vsetínský kantor"
Stužkovací ples P4.C
Kostka Školka
3. nultý ročník
Školní výlet L2.A - Valeč
Lyžařský Kurz 2009/2010
Volby do školního parlamentu

Exkurze G1.A na zámek Vsetín

29.03.2017

Dnes jsme s třídou G1 završili náš malý projekt týkající se historie Vsetína. Dříve jsme se zúčastnili studentské konference s naším příspěvkem k dějinám Zbrojovky Vsetín. Dnes jsme se na vsetínském zámku zúčastnili expozice výrobků, jež ZVS od roku 1937 vyráběla. Viděli jsme tak nejen produkty zbrojního, ale také civilního programu, seznámili jsme se s některými novými detaily historie Vsetína i podniku, který zásadně ovlivnil tvář města i okolí. Výstavu vám můžeme rozhodně doporučit, což ostatně dokládají i fotografie, jež jsme na místě pořídili.

D. Knedla

Fotogalerie viz link níže:

Exkurze G1.A na zámek Vsetín