ÚvodKostka školaStudijní programyKostka školaGymnázium

Itálie
Nultý ročník 13.1.2018
Rafting Bečva - 03.09 ( Více na Rserver)
Florbal - dívky
Live stream 6. narozeniny Kostka rádia
Třídní tabla 2008_09
Halloween 2017
Exkurze do Říma 2019

Gymnázium

Profil absolventa

Obor určený primárně pro studijní typy žáků základních škol, kteří chtějí poslední dva roky základní školní docházky intenzivně rozvíjet své myšlení a vzdělávat se plnějším, aktivnějším a tvořivějším způsobem v podnětné atmosféře malého třídního kolektivu.

Šestiletý cyklus dává optimální možnosti vytěžit maximum z gymnaziálního vzdělávacího programu a být tak špičkově připraven k následnému vysokoškolskému studiu.

Možnost studia pro deváťáky

I v letošním roce bude doplněna tercie šestiletého gymnázia nadanými deváťáky, úspěšnými uchazeči o čtyřletý maturitní cyklus.

Vyšší stupeň gymnázia zajistí díky výrazně individualizovanému studiu s nadstandardní možností humanitní nebo přírodovědné specializace špičkovou přípravu jak studentům, kteří se v budoucnu chtějí věnovat medicíně a přírodním vědám, tak těm, kteří uvažují o studiu historie, práva, psychologie nebo žurnalistiky.

• Podání závazné přihlášky ke studiu do 20. února 2024
  • Úspěšné vykonání (státní) přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky
  • Doporučený studijní průměr z pololetí 7. třídy (všechny předměty) -  1,5