FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaJe možné hlásit se na podzimní stáže v zahraničí
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Časopis roku
Vyhodnocení soutěže Mladý umělec
Průvodcovské zkoušky 2018
Vánoční sportování
Prezentiáda - Praha
Pasování třeťáků
Akademie II. - profi (více Rserver)
3. nultý ročník

Je možné hlásit se na podzimní stáže v zahraničí   

25.04.2017

Milí studenti.
Stejně jako v minulých letech i pro příští školní rok máme podepsány smlouvy o spolufinancování zahraničních stáží ze strany EU.
První čtrnáctidenní stáže proběhnou už na podzim v září a na přelomu září a října 2017. Jde o tradiční stáže ve středisku Santa Susanna u středozemního moře (Španělsko) a na Ligurské riviéře v Itálii s návštěvou francouzského Cannes a prohlídkou Monaka.

 

Zájemci se mohou hlásit také na tradiční adaptační pobyt s prvními ročníky do Rimini (začátek září), účast bude možná ovšem pouze v rámci doplnění volných míst v autobusech.

 

Čtrnáctidenní stáže:

 

ITÁLIE

Stáž ve středisku Pietra Ligure na italsko-francouzských hranicích u středozemního moře.

Součástí stáže jsou aktivity v jednotlivých přímořských letoviscích a návštěvy destinací v jižní Francii, včetně pobytu v Monaku.

Stáž proběhne v první polovině září 2017.

K účasti je možné se hlásit u asistentky ředitele p. Martiny Houserové do 16. června 2017, poté bude stanoveno pořadí účastníků a svolána informační schůzka.

Cena 4500,-Kč + 80 EURO.

 

 

ŠPANĚLSKO

Tradiční podzimní zahraniční stáže ve Španělsku v jedné z nejkrásnějších přímořských destinací v Evropě (Santa Susanna), se uskuteční stejně jako na jaře letošního roku.

K účasti je možné se hlásit u asistentky ředitele p. Martiny Houserové do 16. června 2017, poté bude stanoveno pořadí účastníků a svolána informační schůzka.

Termín: přelom září a října 2017

Cena 4500,-Kč + 80 EURO.

 

 

ITÁLIE - RIMINI

 

Zájemci o účast na exkurzi nastupujících ročníků do Itálie na začátku září, kteří jsou z vyšších ročníků, se mohou přihlásit u asistentky ředitele p. Martiny Houserové do 16. června 2017. Jejich účast bude možná do naplnění kapacity autobusů. Všichni přihlášení budou ještě před letními prázdninami (pravděpodobně v pondělí 19. června o velké přestávce) informováni na schůzce s panem ředitelem o všem potřebném, tedy zejména o počtu volných míst.

Termín exkurze do Itálie je stanoven na 5. - 11. září 2017.

Cena: 5050,- Kč

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA