ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKatka Tutková ve finále!

Stáž Španělsko
Okresní kolo konverzace v NJ
Sportovní kurz L3.A
Fotbal na umělém hřišti
Vyřazení absolventů
Kostka Školka

Katka Tutková ve finále!

26.04.2017

Letošního 3. dubna se část našich studentů 3. ročníku zúčastnila školního kola Baťovy manažerské olympiády, kterou pořádá Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.  O akci jsme vás na našich stránkách už informovali, a o to raději píšeme dnes na web znovu.

Z téměř 2 000 studentů, kteří se akce v České republice účastní, je mezi vybranými studenty k účasti ve finále ve Zlíně i naše Katka Tutková ze třídy P3.C! Z jejího úspěchu máme obrovskou radost a srdečně blahopřejeme! Vítězové finále mohou nastoupit ke studiu na Fakultě managementu a ekonomiky bez přijímacích zkoušek.

Takže – Katko – 16. června ve Zlíně zlom vaz!

Jana Kostelníková a Leona Fabiánová