ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKatka Tutková ve finále!

voda Vltava
Anglie - Hastings 2012
Nultý ročník - IV. setkání
KOSTKAR 2009
Itálie - Rimini
Stužkovací ples - P4.B
Fotba

Katka Tutková ve finále!

26.04.2017

Letošního 3. dubna se část našich studentů 3. ročníku zúčastnila školního kola Baťovy manažerské olympiády, kterou pořádá Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.  O akci jsme vás na našich stránkách už informovali, a o to raději píšeme dnes na web znovu.

Z téměř 2 000 studentů, kteří se akce v České republice účastní, je mezi vybranými studenty k účasti ve finále ve Zlíně i naše Katka Tutková ze třídy P3.C! Z jejího úspěchu máme obrovskou radost a srdečně blahopřejeme! Vítězové finále mohou nastoupit ke studiu na Fakultě managementu a ekonomiky bez přijímacích zkoušek.

Takže – Katko – 16. června ve Zlíně zlom vaz!

Jana Kostelníková a Leona Fabiánová