FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKostka spolupracuje s Univerzitou Palackého
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Návštěva europoslankyně
Lyžak Kohútka
Stužkovací ples P4.A
Nultý ročník - 2. setkání
Předávání maturitních vysvědčení
Fialový den 2010
Stužkovací ples
Maturitní ples

Kostka spolupracuje s Univerzitou Palackého   

01.11.2017

Naše škola se aktivně zapojila do spolupráce s Pedagogickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci v rámci rozsáhlého projektu Příklady praxe. Tento projekt slouží k propojení pregraduální přípravy budoucích učitelů a konkrétní praxe základních a středních škol, pro které jsou dnešní vysokoškoláci, ale brzy už budoucí učitelé, na univerzitě připravováni.

A jak to funguje? Na střední škole se natočí běžná vyučovací hodina a tento materiál pak slouží budoucím učitelům na VŠ k výuce, k pozorování, ale i k didaktickým rozborům. Prozkoumají prostřednictvím videa práci svých zkušenějších kolegů, vidí reakce studentů  a mohou se něco „naučit“ pro své budoucí povolání.

Natáčení pro univerzitu proběhlo ke spokojenosti všech. Naši studenti mají novou zajímavou zkušenost a uvidíme, jakým přínosem bude natočená vyučovací hodina pro budoucí učitele, kteří studují na Univerzitě Palackého. Vzájemná komunikace mezi akademickým prostředím a střední školou je jistě prospěšná pro obě strany a ve spolupráci chceme nadále aktivně pokračovat.

Jaroslava Ševčíková

 

Kostka spolupracuje s Univerzitou Palackého
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA