ÚvodKostka školaAktualityKostka školaSoutěž Matematický klokan letos s rekordní účastí!

Výstava Tutanchamon Brno
Sportovní den 29.6.2010
Mladý umělec 2012
Stáž v Anglii
Mikulášská besídka pořádaná ped. lyceem
Piškvorky
4. nultý ročník

Soutěž Matematický klokan letos s rekordní účastí!

28.03.2017

Dne 17. 3. 2017 proběl naší školou Klokan, a to ne ledajaký. Kostka škola se zúčastnila jako každým rokem soutěže Matematický klokan, jehož  pořadatelem je Jednota českých matematiků a fyziků ve spolupráci s Katedrou matematiky PdF UP a Katedrou algebry a geometrie PřF UP v Olomouci.

A jak to dopadlo?

Z celkových 120 zúčastněných žáků ovládla kategorii Kadet děvčata: vyhrála Ema Cibíková z G2.A, 2. místo získala Kristýna Zgarbová z G1.A a 3. místo Eliška Bradová z G2.A.

V kategorii Junior vyhrál Erik Kolaja z P2.B, který se stal také absolutním vítězem napříč všemi kategoriemi, 2. místo získal Ruben Macík z G3.A  a 3. místo Martin Čáp z P1.B.

V kategorii Student vybojoval 1. místo Adam Kundera z L3.A, 2. místo patří Tereze Hyžákové z L3.A a na 3. místě se umístila Sylvie Rosová z P4.A.

Vítězům gratulujeme. Výsledky všech  ostatních zúčastněných žáků/žákyň je k nahlédnutí v matematickém kabinetu.

Fotogalerie viz link níže:

Soutěž Matematický klokan letos s rekordní účastí!