ÚvodKostka školaKostka rádioKostka školaModerátoři & DJ´s

Přespolní běh krajské kolo 4.10.2018
Volby do školního parlamentu
Anglická snídaně třídy P3.A
Akademie II. - profi (více Rserver)
Okresní kolo ve florbalu chlapců
Ingolstadt_Vsetín
Mikulášský turnaj

Moderátoři & DJ´s

VRATKO KAPUŠ

Vratko je usměvavý lenoch, kterého nic nerozhodí. V rádiu zastává pozici prezidenta, na kterou je podle svých slov patřičně hrdý. Dlouho působil jako DJ pro dvojici Lukáše Sedlačíka a Lindy Štrbové. Je charakteristický svým humorem a tím, že má na vše odpověď.

PAVEL SOUKUP

Pavel Soukup je studentem 3. ročníku Kostka školy oboru Informační technologie z Janové. Je také jedním z „pracovníků“ Kostka rádia, který je v týmu jako DJ už od prváku. A po brouzdání jeho fb profilem má asi hodně rád FC Chelsea. Vyzpovídali jsme ho a známe jeho odpovědi.