FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNáš student v české biatlonové reprezentaci!
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Vsetínské vrchy - G5.A
Budapešť 2017
Lyžák 2. týden L2.A+P2.B
Halloween
Maturitní ples
Slavnostní otevření redakce YCube
Anglie - Hastings 2012
Vyřazení absolventů

Náš student v české biatlonové reprezentaci!   

12.03.2018

Nestává se každý den, aby se už v dospělé reprezentaci objevil středoškolák. V případě našeho studenta Jakuba Štvrteckého je tomu jinak – Jakube blahopřejeme!

Vedení školy.

 

Překvapení! Biatlon vsadí na mladou krev

Dnes 10:41 - Praha

Pozor, český biatlon vytasí další eso. Na závody Světového poháru do Norska nominoval šéftrenér reprezentace Ondřej Rybář talentovaného juniora Jakuba Štvrteckého. Mezi ženami se pak vrací do Světového poháru olympionička a juniorská mistryně světa Markéta Davidová.

Mladý biatlonista Jakub Štvrtecký dostane šanci ve Světovém poháru dospělých.

biatlon.cz

Onemocnění Michala Šlesingra mohlo zamotat trenérům hlavu, podle Rybáře ale bylo brzy jasno. Devatenáctiletý mladík Štvrtecký byl prý logickou a jednoznačnou volbou. „Kuba, přestože mezi juniory závodí teprve prvním rokem, patří na trati k absolutně nejrychlejším. Světový pohár zkouší i řada dalších juniorů, a tak budeme mít alespoň porovnání," vysvětlil svůj nominační počin šéftrenér pro biatlon.cz.

Namlsaní čeští fanoušci prý ale zatím nemají čekat, že Štvrtecký vtrhne mezi elitu a nandá to hvězdám. „Získat zkušenosti v atmosféře Světového poháru. Nic víc od Kuby nečekáme," mírnil Rybář představy o tom, že mladík rozšíří sbírky úspěchů českého biatlonu z olympijské sezóny.

Mladík, který skončil minulý týden šestý ve vytrvalostním závodě na juniorském MS, byl štěstím bez sebe. Moc dobře si prý ale uvědomuje, že k nominaci mu pomohly i zdravotní trable staršího kolegy. „Je mi líto, že Boušek onemocněl. Vím, že jinak bych nikam neletěl. Na druhou stranu si té šance velmi vážím a jsem za ni rád," nechal se slyšet rodák z Velkých Karlovic v Beskydech před pondělním odletem do Norska.

Program v Oslu začíná ve čtvrtek sprintem žen (12:00). Mužský závod je naplánovaný na 14:45.

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA