FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNávrat z Rimini podle plánu
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Recitační soutěž
Kostka Školka
Vodák 2017 - podzim
Sportovní kurz L3.A
Nultý točník - III. setkání
Exit tour 316
Stáž v USA
Budapešť 2017

Návrat z Rimini podle plánu   

10.09.2017

Návrat studentů prvních ročníků z adaptačního pobytu v italském Rimini proběhne tak, jak bylo v organizačním zabezpečení předpokládáno. Autobusy pojdou po trase Rimini, Venezia, Graz, Mikulov, Kroměříž, Zlín, Vizovice a Vsetín, po trase mohou studenti vystupovat v místě svého bydliště. Podmínkou je souhlas rodičů a přesné stanovení místa. Na studenta nusí na uvedeném místě čekat plnoletý rodinný příslušník.

Adaptační pobyt proběhl v klidu a v pohodě, až na den odjezdu, kdy je zataženo, vládlo letní slunečné počasí a báječná nálada. Všichni doufáme, že se přenese i do školy !!! Studentům patří dík za vzorné chování, bezproblémové večerky, aktivitu při volejbalových turnajích, ranním běhu na pláži či vytvoření skvělé atmosféry při závěrečné zahradní diskotéce.

Studenti mají v úterý po návratu z Rimini volno, vyučování pro první ročníky začíná ve středu 13. 9. 2017 v 8.00 hod. ráno.

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA