ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNávrat z Rimini podle plánu

Divadlo pro školku
Baťa day
Ocenění účastníků prezentiády a fin. gramotnosti
Maturitní ples 2016
Exit tour 316
Obhajoba ročníkových prací L3.A
Lyžařský výcvik 2012
2. nultý ročník

Návrat z Rimini podle plánu

10.09.2017

Návrat studentů prvních ročníků z adaptačního pobytu v italském Rimini proběhne tak, jak bylo v organizačním zabezpečení předpokládáno. Autobusy pojdou po trase Rimini, Venezia, Graz, Mikulov, Kroměříž, Zlín, Vizovice a Vsetín, po trase mohou studenti vystupovat v místě svého bydliště. Podmínkou je souhlas rodičů a přesné stanovení místa. Na studenta nusí na uvedeném místě čekat plnoletý rodinný příslušník.

Adaptační pobyt proběhl v klidu a v pohodě, až na den odjezdu, kdy je zataženo, vládlo letní slunečné počasí a báječná nálada. Všichni doufáme, že se přenese i do školy !!! Studentům patří dík za vzorné chování, bezproblémové večerky, aktivitu při volejbalových turnajích, ranním běhu na pláži či vytvoření skvělé atmosféry při závěrečné zahradní diskotéce.

Studenti mají v úterý po návratu z Rimini volno, vyučování pro první ročníky začíná ve středu 13. 9. 2017 v 8.00 hod. ráno.