FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNový variabilní symbol pro všechny platby
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Nultý ročník - I. setkání
3. nultý ročník
Přespolní běh 25.9.2018
Itálie prváci
Stužkovací ples - MIX
Kloboukový den
Seznamovací stáž studentů - Itálie 2012

Nový variabilní symbol pro všechny platby   

04.09.2017

Vážení rodiče, milí studenti,

rádi bychom Vás informovali o tom, že od začátku tohoto školního roku dochází ke změně v rozlišování plateb přicházejících na školní účet. Stále se zpřísňující legislativa o ochraně osobních údajů a nárůst počtu rodných čísel začínajících nulou, nás vedou k tomu, že rodné číslo už nebudeme nadále používat jako variabilní symbol.

Prosíme Vás, abyste jak při jednorázových platbách, tak v trvalých příkazech, nahradili a nadále používali jako variabilní symbol výhradně přidělené desetimístné identifikační číslo studenta.

Číslo je uvedeno také po přihlášení přímo v aplikaci Školné, která je dostupná jak z prostředí Bakalář, tak přímo na adrese skolne.kostka-skola.cz  Návod, jak se do systému přihlásit a další pokyny k platbám, najdete v  dokumentu „Informace o systémech a platbách SŠ Kostka s.r.o.“, který je umístěn na webu školy resp. je přílohou tohoto e-mailu.

Platby, které dorazí po 4. 9. 2017 s variabilním symbolem rodného čísla samozřejmě přijmeme, od října Vás již pak bude telefonicky kontaktovat s upozorněním na nutnost změny sl. Irena Jakešová 

(tel603 810 271, e-mail: jakesova.irena@kostka-skola.cz), která má platby na starosti. Na ni se také obracejte s případnými dotazy a připomínkami.

PRO PLATBY VYUŽÍVÁTE STEJNÉ BANKOVNÍ ÚČTY, JAKO V LOŇSKÉM ŠKOLNÍM ROCE, JAK PRO PLATBY V KORUNÁCH TAK  V EURECH (VIZ. VAŠE SMLOUVA O STUDIU)

Děkujeme za pochopení

 

 

vedení školy

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA