FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaOrganizace závěru konce školního roku
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Mikulášský turnaj
Stáž Španělsko - 08
Řecko
Zatmění Slunce na hvězdárně
Vánoční Vídeň
Lyžák - G4A, P2.A, P2.B
Karel Kostka oceněn ve Zlíně
Vídeň

Organizace závěru konce školního roku   

30.05.2017

Milí studenti, milí kolegové.

Stojíme na prahu posledního měsíce před prázdninami, a jak už mnozí víte, bude závěr školního roku trochu organizačně odlišný od let minulých. Letos jsem velmi šetřil s udělováním ředitelského volna, přičemž důvod byl prozaický - vzhledem k výstavbě nové školní budovy jsem předpokládal, že bude rozumnější dny ředitelského volna, které mohu udělit podle § 24 odst. 2 školského zákona, využít až v samotném závěru června.

Dovoluji si Vám v té souvislosti oznámit, že v letošním školním roce tedy ukončíme výuku již k 23. 6. 2017 (v tento den obdržíte vysvědčení).

Zdůvodnění: nová budova je realizována formou přístavby a vyvstala potřeba umožnit stavební firmě, aby zahájila bourací práce za účelem napojení chodeb a dalších komunikačních prostor mezi stávající budovou a novou přístavbou. Současně je třeba odpojit sítě a budovat jejich přeložky. Abychom byli schopni zahájit příští školní rok v řádném termínu a stavební firma měla časový prostor veškeré nutné práce provést, je takové řešení nezbytné.

Přeji Vám úspěšné završení školního roku a těším se na další spolupráci!

 

S pozdravem

Karel Kostka, ředitel školy

 

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA