FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaOrganizace závěru konce školního roku
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Matematický klokan 2016
Florbal - okrsek muži
Darování krve
Mikulášské hrátky
Memoriál Katky Bělíkové
Nultý ročník III. setkání
Soutěž ZAV 26.3.2009 (více na Rserver)
Kostka Školka

Organizace závěru konce školního roku   

30.05.2017

Milí studenti, milí kolegové.

Stojíme na prahu posledního měsíce před prázdninami, a jak už mnozí víte, bude závěr školního roku trochu organizačně odlišný od let minulých. Letos jsem velmi šetřil s udělováním ředitelského volna, přičemž důvod byl prozaický - vzhledem k výstavbě nové školní budovy jsem předpokládal, že bude rozumnější dny ředitelského volna, které mohu udělit podle § 24 odst. 2 školského zákona, využít až v samotném závěru června.

Dovoluji si Vám v té souvislosti oznámit, že v letošním školním roce tedy ukončíme výuku již k 23. 6. 2017 (v tento den obdržíte vysvědčení).

Zdůvodnění: nová budova je realizována formou přístavby a vyvstala potřeba umožnit stavební firmě, aby zahájila bourací práce za účelem napojení chodeb a dalších komunikačních prostor mezi stávající budovou a novou přístavbou. Současně je třeba odpojit sítě a budovat jejich přeložky. Abychom byli schopni zahájit příští školní rok v řádném termínu a stavební firma měla časový prostor veškeré nutné práce provést, je takové řešení nezbytné.

Přeji Vám úspěšné završení školního roku a těším se na další spolupráci!

 

S pozdravem

Karel Kostka, ředitel školy

 

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA