ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPour féliciter 2018

Vánoční turnaj
Pasování třeťáků
Průvodcovské zkoušky 2018
Mikulášská besídka pořádaná ped. lyceem
Paměťová olympiáda
Sbírka pro Dominiku Madalovou
Anglie - Londýn
Učitelský turnaj v bowlingu

Pour féliciter 2018

23.12.2017

Milí kolegové, milí studenti, přátelé a kamarádi!

Rok se s rokem sešel a já jsem rád, že Vám mohu popřát krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí do roku 2018. A i když to zní jako klišé, k tomu samozřejmě kupu lásky a úsměv ve tváři!

Děkuji Vám za spolupráci a přízeň v uplynulém roce. Budu moc rád, když si budeme vycházet vstříc i nadále a bude nám spolu dobře.

Vykročte do nastávajícího roku tou správnou nohou a neztrácejte optimismus, když se zrovna něco nepodaří. Jak napsal americký spisovatel Mark Twain: „Ve smutku si vystačíme i sami se sebou. Ale když chceme prožít plné štěstí, musíme se o něj s někým podělit.“

Tak ať máte s kým!

Srdečně zdravím,