ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPozvánka: Vsetín si připomene holocaust a my budeme u toho

1. Nultý ročník - ostatní
Praha - G6.A
Turistika v Javorníkách
Stolní tenis
Maturity
Fotbal cup  18.11.2015
Mikulášské hrátky
Turnaj ve fotbale 22.9.2010

Pozvánka: Vsetín si připomene holocaust a my budeme u toho

20.01.2018

Dvacátý sedmý leden byl mezinárodně vyhlášen Dnem památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti.

Město Vsetín pravidelně organizuje setkání u této příležitosti, a stejně tomu bude i letos, a to v pátek 26. 1. 2018. Sejdeme se u památníku vypálené židovské synagogy na Vsetíně, v 10.00 hodin a uctíme památku obětí holocaustu.

Naši studenti z G4.A připomenou jména židovských rodin ze Vsetína, které utrpěly bolest a ztrátu, zažily smrt blízkých, a to jen proto, že se jejich členové narodili do židovské rodiny. My na ně, ani na jejich bolest, nezapomeneme.

Studenti, které téma zaujme, budou mít možnost navštívit 20. května 2018 národní pietní vzpomínku na oběti holocaustu v ČR, a to Tryznu v památníku Terezín.

Informace J. Ševčíková.

Pozvánka: Vsetín si připomene holocaust a my budeme u toho