ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPozvánka- XV. DEN PRO PŘÍRODU A ŘEMESLA

Přednáška polárníka Pavlíčka
Třídní tabla 2011/2012
Soutěž TEA školní kolo
Lyžařský kurs Javorka (více Rserver)

Pozvánka- XV. DEN PRO PŘÍRODU A ŘEMESLA

26.05.2018

Srdečně Vás zveme na jubilejní XV. DEN PRO PŘÍRODU A ŘEMESLA ve Vsetíně v Panské zahradě, ve středu 30. 5. 2018 od 9 -17.00 hodin. Studenti P1.B naší školy zde pomáhají s organizací. Budeme se těšit na setkání, určitě se zastavte cestou z práce či ze školy….

Celodenní program pro mateřské a základní školy, školní družiny, zájmové kroužky a kluby, rodiny s dětmi, seniory i veřejnost:

Stezka Panskou zahradou s poznávacími a zábavnými aktivitami (témata: voda, slunce, krajina, zemědělství, semínkovna, ptáci, stromy, přírodní zahrada, motýli, zvířecí mazlíčci, fair trade atd.).

Řemeslné dílny: práce se dřevem, proutím, slámou, ovčí vlnou, papírem, paličkování apod.

Veselý dvorek se zvířátky Vojty Molka.

Rafty na rybníčku.

Bubnohraní.

Koutek pro děti, hračky z půdy.

Jarmark regionálních řemeslníků, výrobců a farmářů, ukázky i prodej výrobků a produktů, občerstvení.

Kulturní program, 14 – 17 hodin: kapela Docela, trampolíny a Rope skipping z ALCEDA, Broučci ze ZŠ Vsetín, Sychrov.

Zdarma návštěva věže Zámku Vsetín.

Připravuje a těší se na vás LÍSKA, ALCEDO, Střední škola KOSTKA Vsetín, Masarykovo gymnázium Vsetín, Muzeum regionu Valašsko, střediska ekologické výchovy, neziskové organizace a školy s podporou města Vsetín.

Záštitu poskytla paní Margita Balaštíková, členka Rady Zlínského kraje a paní Simona Hlaváčová, místostarostka města Vsetín.

Akce je spolufinancována z prostředků Zlínského kraje. Vstup na akci zdarma.