ÚvodKostka školaAktualityKostka školaProjekt mladých čtenářů vyhodnocen

Okresní kolo ve florbalu dívek
Vánoční volejbalový turnaj
Přespolní běh 2017
Učitelský turnaj v bowlingu
Fotbal na umělém hřišti
Ve škole i po škole
Stáž Švýcarsko 09 (více na Rserver)
Lyžařský výcvik na Kohútce

Projekt mladých čtenářů vyhodnocen

23.03.2018

Ve čtvrtek 22. 3. 2018 byl vyhodnocen v zámku Vsetín mezinárodní projekt Kniha je kamarád.

Ceny získalo i 5 našich studentů, kteří tvořili ilustrace ke knihám, které chtěli doporučit k přečtení, byli to: Marek Šrubař z  L3.A ,  Nikol Kutláková, a Aneta Žídková, obě M1.A.

Cenu studentů získala: Eliška Bradová z G3.A a Cenu pedagogů SŠ Kostka: Markéta Černotová L3.A. Všichni tvořili v ateliéru Mgr. Němcové.

Skvělé hudební vystoupení si pro osmdesátku diváků v sále připravily studentky pedagogických oborů pod vedení paní učitelky Bazelové, a to Michaela Valchářová, Karolína  Výtisková, Veronika Janíková, Jana Březáčková, Kristýna Hudková, které skvěle zahrály na kytaru a zazpívaly a Vendula Bublíková z L3A, zahrála klavír.

Děkujeme i děvčatům, které provoněly zámek fairtradovu kávou z naší Kostkové fairtadové kavárny, a to Anně Ševčíkové z G4.A a Pavle Drahoňovské a Jenifer Návratové z M1.A.

No a vše to natočily a příjemnou atmosféru podtrhly naše skvělé novinářky Lucie Jordánová a Helena Večerková.

Díky příjemné spolupráci napříč našimi obory, mezi studenty i učiteli, se odpoledne vydařilo a hosté zářili spokojeností a nám zase udělalo radost reprezentovat svou školu!

Oceněným blahopřejeme a všem zapojeným děkujeme.

Fotogalerie: http://sychrov2.rajce.idnes.cz/KNiha2018/

Fotografovali: Anna Ševčíková, Jan Husák, Jaroslava Ševčíková