ÚvodKostka školaAktualityKostka školaProjekt mladých čtenářů vyhodnocen

Stužkovací ples P4.C
Florbal - dívky
Itálie
Recitační soutěž
Okrskové kolo ve florbalu chlapců
Lyžařský kurs Javorka (více Rserver)
Volby zástupců do krajského parlamentu mládeže
Exkurze do firmy Forschner

Projekt mladých čtenářů vyhodnocen

23.03.2018

Ve čtvrtek 22. 3. 2018 byl vyhodnocen v zámku Vsetín mezinárodní projekt Kniha je kamarád.

Ceny získalo i 5 našich studentů, kteří tvořili ilustrace ke knihám, které chtěli doporučit k přečtení, byli to: Marek Šrubař z  L3.A ,  Nikol Kutláková, a Aneta Žídková, obě M1.A.

Cenu studentů získala: Eliška Bradová z G3.A a Cenu pedagogů SŠ Kostka: Markéta Černotová L3.A. Všichni tvořili v ateliéru Mgr. Němcové.

Skvělé hudební vystoupení si pro osmdesátku diváků v sále připravily studentky pedagogických oborů pod vedení paní učitelky Bazelové, a to Michaela Valchářová, Karolína  Výtisková, Veronika Janíková, Jana Březáčková, Kristýna Hudková, které skvěle zahrály na kytaru a zazpívaly a Vendula Bublíková z L3A, zahrála klavír.

Děkujeme i děvčatům, které provoněly zámek fairtradovu kávou z naší Kostkové fairtadové kavárny, a to Anně Ševčíkové z G4.A a Pavle Drahoňovské a Jenifer Návratové z M1.A.

No a vše to natočily a příjemnou atmosféru podtrhly naše skvělé novinářky Lucie Jordánová a Helena Večerková.

Díky příjemné spolupráci napříč našimi obory, mezi studenty i učiteli, se odpoledne vydařilo a hosté zářili spokojeností a nám zase udělalo radost reprezentovat svou školu!

Oceněným blahopřejeme a všem zapojeným děkujeme.

Fotogalerie: http://sychrov2.rajce.idnes.cz/KNiha2018/

Fotografovali: Anna Ševčíková, Jan Husák, Jaroslava Ševčíková