ÚvodKostka školaAktualityKostka školaSeminář přípravy na TSP

Maturity_09 - den 1
Zelený den 09 (více Rserver)
Mladý umělec
Stužkovací ples L4.A
Červený den
Expo - Itálie
Nultý točník - III. setkání

Seminář přípravy na TSP

Vážené studentky, vážení studenti,

jako předchozí roky, i letos se uskuteční Seminář přípravy na TSP, který by Vás seznámil se strategií přípravy na přijímací zkoušky na Masarykovu univerzitu v Brně. Obsahem zkoušky je Test studijních předpokladů (TSP) a cílem semináře by bylo naučit Vás dovednostem potřebným ke splnění cca 40 % úloh (zbylých 60 % představují obory, na něž nemá smysl připravovat Vás v rámci semináře. Naučíte se je prostě tak, že si TSP budete zkoušet nanečisto: ZDE).

Seminář by proběhl formou jednoho až třech odpoledních setkání, podle potřeby a zájmu.

První termín bude 27.3.2017 od 13:45 do 18:15.

Zájemci o seminář mohou psát na můj email.

Zdraví

Daniel Knedla