FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO školeKostka školaStavba nové budovyKostka školaStavba zahájena!
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Předávání maturitního vysvědčení v kině 8.6.2018
L2.A - Zoo Zlín 27.6.2018
Lyžařský Kurz 2009/2010
Letní sportovní kurz od 11.6.2018
Konverzační soutěž NJ 2017
Kostka rádio vysílalo z Centra Archa 27.9.2018

Stavba zahájena!   

Jak je vidět na parkovišti za domovem mládeže, firma Zlínstav, která zvítězila ve veřejném výběrovém řízení na stavbu nové školní budovy, zahájila na konci září roku 2016 přípravné práce. Pevně věříme, že nová budova bude dokončena za necelý rok na konci příštích letních prázdnin a její slavnostní otevření spojíme s pětadvacátým výročím od chvíle, kdy do našich školních lavic usedli první studenti.
Výstavba do jisté míry omezí pohyb osob ve školním areálu, ale jistě nám to všem bude stát za to, protože novou budovou získáme řadu velmi moderních prostor, které uleví současnému stavu, kdy jsou naše stávající prostory naplněny na stoprocentní kapacitu. Vybudujeme novou velkou aulu, další pavilon mateřské školy s prostornou a moderní zahradou, druhou sportovní halu, zvýšíme kapacitu domova mládeže a získáme nové učebny pro chemii, biologii, výuku jazyků či informačních technologií. Křižovatka „U Růžičků" získá novou dominantu a celý objekt bude dotvořen do stylizované podoby zaoceánského parníku, který byl architektonicky naplánován již v 90. letech.

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA