ÚvodKostka školaAktualityKostka školaÚspěch studenta Adama Bártka v krajském kole

Průvodcovské zkoušky 09
KOSTCA®
Vánoční turnaj
Karlovice listopad
Moravská Brána 2011
Mikuláš ve školce
II. nultý ročník 3.12.
Praktické maturity

Úspěch studenta Adama Bártka v krajském kole

31.03.2017

V pátek 31. 3. 2017 se uskutečnilo v Uherském Hradišti krajské kolo přehlídky uměleckého přednesu Wolkrův Prostějov.

V početné konkurenci studentů z celé řady škol dosáhl mimořádného úspěchu student Adam Bártek ze třídy L4A. Pokud je Vám jeho jméno povědomé, nemýlíte se. Je to právě ten student, který už zvítězil v několika literárních soutěžích a patřil i mezi vítěze projektu „Loterie života", uspořádaného na počest Sira Nicholase George Wintona, MBE, britského makléře a humanitárního pracovníka, který v roce 1939 zachránil 669 převážně židovských dětí z okupovaného území Československa před transportem do koncentračních táborů.

Adam postupuje do celostátního kola a my mu budeme držet palce, aby se mu i v tomto závěrečném klání dařilo, a aby svým přednesem okouzlil a získal si jak diváky, tak odbornou porotu.

V krajském kole reprezentoval naši školu také Ivan Zvardoň z G3A, který rozhodně nezklamal a dokázal svým humorně pojatým „Ostravakem" několikrát spontánně rozesmát publikum.

Děkujeme oběma studentům za skvělou reprezentaci školy !!!

Úspěch studenta Adama Bártka v krajském kole