ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVítám studenty i kolegy na prahu školního roku 2018/2019

Lyžák 2. týden L2.A+P2.B
Itálie - Rimini 2014
Vánoční turnaj
Basketbal 8.11.2017
Kostka Školka
Krajské kolo - fotbal
Paměťová olympiáda
Stužkovací ples P4.B

Vítám studenty i kolegy na prahu školního roku 2018/2019

02.09.2018

Milí přátelé.

Všichni máme rádi prázdniny, nicméně každé prázdniny jednou skončí a vždy s jejich koncem stojíme na prahu nového školního roku. Do toho s označením 2018/2019 Vám všem přeji hodně štěstí, pohody a zdraví, co nejméně stresu a nervů, a co nejvíce dobrých studijních výsledků.

O prázdninách jsme ve škole nezaháleli, jak sami uvidíte, kompletně jsme rekonstruovali interiéry v budově A, jsou zde ve všech patrech nové toalety, ve třídách nové podlahové krytiny, ze stěn na chodbách zmizely staré reklamní vývěsky, přičemž v průběhu září a října je nahradíme novou vnitřní výzdobou. U všech tříd budou v tomto týdnu instalovány nové dveře.

O dalších prázdninách provedeme rekonstrukci Domova mládeže a tím budeme mít s přestavbami na několik let vystaráno.

Rodičům a studentům prvních ročníků připomínám, že v pondělí odpoledne proběhnou úvodní třídní schůzky a že už v úterý 4. 9. odjíždí velká skupina sto padesáti účastníků na seznamovací adaptační pobyt do Rimini.

Školní rok se tedy rozbíhá v tradičním duchu a já ještě jednou přeji nám všem, aby proběhl tak, abychom si v jeho závěru mohli společně říct, že stál za to!

Srdečně zdravím,

Karel Kostka