ÚvodKostka školaO školeKostka školaPracovníci školyKostka školaVychovatelé DM

Zatmění Slunce na hvězdárně
Ingolstadt_Vsetín
Volejbal
Podzimní florbalové turnaje
Florbal - okrsek dívky
Průvodcovské zkoušky 2018
Memoriál Katky Bělíkové
Konverzační soutěž v NJ

Vychovatelé DM

Domov mládeže řídí ředitel školy. Ten stanovuje pracovníkům jejich pracovní úvazek a pracovní náplň. Společně s vedoucí domova mládeže organizuje provoz DM - vydává vnitřní řád, režim dne a zabezpečuje školení BOZP a PO pro žáky a pedagogické pracovníky. Plnění těchto úkolů zajišťuje vedoucí domova mládeže. Vedoucí domova mládeže spolu s vedením školy schvaluje žádosti o ubytování a případné změny smluv o ubytování (přerušení, předčasné ukončení). Vedoucí domova mládeže rovněž spolupracuje s vedením školy v oblasti hospodářské a ekonomické.

Přímou pedagogickou činnost vykoná 5 vychovatelů s odbornou kvalifikací. Vychovatelé zajišťují plnění úkolů v oblasti výchovné, zájmové, hospodářské, ekonomické  a rovněž spolupracují s vedením školy a ostatními pedagogickými pracovníky. Evidují veškerou dokumentaci studentů a dokumentaci DM. Organizují volnočasové aktivity a spolupracují s ostatními pracovníky školy jak za účelem kvalitního využití volného času, tak v rámci péče o studenty svých výchovných skupin.

Bc. Hana Kadulová

Bc. Ctibor Kocarev

Profese: vychovatel
Kateřina Kučerová