ÚvodKostka školaO školeKostka školaPracovníci školyKostka školaVychovatelé DM

2021-12-06 Mikulášský turnaj - fotbal
Studentské volby
Letní sportovní kurz od 11.6.2018
Den marketingu na Fame UTB Zlín
Itálie 2017
Čtvrtý nultý ročník 13.2.2016
Stáž Španělsko
3. nultý ročník

Vychovatelé DM

Domov mládeže řídí ředitel školy. Ten stanovuje pracovníkům jejich pracovní úvazek a pracovní náplň. Společně s vedoucí domova mládeže organizuje provoz DM - vydává vnitřní řád, režim dne a zabezpečuje školení BOZP a PO pro žáky a pedagogické pracovníky. Plnění těchto úkolů zajišťuje vedoucí domova mládeže. Vedoucí domova mládeže spolu s vedením školy schvaluje žádosti o ubytování a případné změny smluv o ubytování (přerušení, předčasné ukončení). Vedoucí domova mládeže rovněž spolupracuje s vedením školy v oblasti hospodářské a ekonomické.

Přímou pedagogickou činnost vykoná 5 vychovatelů s odbornou kvalifikací. Vychovatelé zajišťují plnění úkolů v oblasti výchovné, zájmové, hospodářské, ekonomické  a rovněž spolupracují s vedením školy a ostatními pedagogickými pracovníky. Evidují veškerou dokumentaci studentů a dokumentaci DM. Organizují volnočasové aktivity a spolupracují s ostatními pracovníky školy jak za účelem kvalitního využití volného času, tak v rámci péče o studenty svých výchovných skupin.

Magda Ondrová

E-mail: ondrova.magda@kostka-skola.cz

Profese: zástupce pro mimoškolní činnost

Zájmy: hudba, četba, sport - rekreačně, turistika, práce s lidmi.

Ostatní: věnuje se především organizačním činnostem, ráda pořádá pobytové akce pro studenty s programem zaměřeným na sebepoznávání apod., práce na DM je pro ni zároveň koníčkem.