FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVýtvarná soutěž vyhodnocena a vše natočeno
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Španělsko - Jaro
Přednáška polárníka Pavlíčka
Kostka na tripu 06.04.2018
Konverzační soutěž v NJ
Praktická maturita 15.4.2011
Maturitní generálka - NJ
Volejbal + Florbal
Stáž Řecko

Výtvarná soutěž vyhodnocena a vše natočeno   

22.03.2018

V pondělí 19. března 2018 ožil nádherný sál Muzea regionu Valašsko, p.o. ve Valašském Meziříčí, v zámku Kinských slavností. Téměř osmdesát hostů tu přišlo podpořit mladé umělce, kteří přebírali ceny ve výtvarné soutěži Nakresli rally. Soutěž, jak v úvodu prozradil pan Dušan Póč, doprovází již tradičně svátek auto-moto-sportu na Valašsku.

Výtvarnou soutěž pro žáky mateřských, základních a středních škol organizuje JTRT pro s.r.o. ve spolupráci se Střední školou Kostka s.r.o., za podpory společnosti Svarmetal Skotnice a Muzea regionu Valašsko, pod patronací PaedDr. Yvony Wojaczkové, místostarostky města Valašské Meziříčí, u příležitosti konání 37. ročníku Valašské rally 2018

Do soutěže bylo doručeno přes 307 výtvarných prací zaměřených na Valašskou rally, krásná a rychlá auta, ale i bezpečnost a fair play v auto-moto sportu. Práce přišly z více než 38 škol, školek, školních družin a středisek volného času, ale i od jednotlivců.

Těm nejlepším, kteří svým výtvarným projevem zaujali porotu, předali nádherné ceny vzácní hosté, a to paní Irena Koutná, členka výboru pro kulturu a památky Zlínského kraje, jezdec rally pan  Jaroslav Pešl a pan Dušan Póč, za organizátory akce.

Předáno bylo celkem 16 cen (podrobněji v příloze). Vítězové každé kategorie si odnášeli pyšně pohár Ústředního automotoklubu ČR. Absolutním vítězem a držitelem „Poháru vítězů“ se staly děti z kolektivu MŠ, SŠ a SŠ pro sluchově postižené, skupina z internátu školy.

Celou událost natáčely mladé novinářky Lucie Jordánová a Helena Večerková naší školy a brzy se můžeme těšit na jejich reportáž.

Všem oceněným blahopřejeme, zapojeným děkujeme, a srdečně zveme na výstavu dětských prací Nakresli rally!, kterou připravila pracovnice muzea Nela Vlčková. Výstavu můžete shlédnout v zámku Kinských ve Valašském Meziříčí nejméně do konce školního roku. Součástí jsou i výtvory žáků ze Slovenska, kteří mají také své automobilové závody a takto se námi propojili.

No a na závěr zveme i na Valašku, která se jede už tento týden, ve dnech 23.-25. března 2018!

Valašská rally je hit, pojďme ji nakreslit a pak jí zafandit!

 

Fotogalerie: zde , fotografovala Anna Ševčíková

 

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA