ÚvodKostka školaAktualityKostka školaXXII. MATURITNÍ PLES (aktualizováno)

Lyžařský výcvik 2011
Paměťová olympiáda
Exkurze do švýcarské banky UBS
Předávání maturitních vysvědčení
Mladý umělec
Lyžařský výcvik 2012
Praktické maturity 09 (více - Rserver)

XXII. MATURITNÍ PLES (aktualizováno)

08.12.2017

Připravujeme program, ve kterém vystoupí:

Maturitní ples se odehraje ve všech prostorách Domu kultury Vsetín. Do hlavního sálu usadíme především rodiče a hosty studentů, pro další jsou připraveny místa v horním a dolním foyer, malém sále a restauraci. Program budete moci také sledovat na velkoplošné projekci.

VSTUPENKY

Prodej vstupenek probíhá pouze v době od 13:10 do 16:00 v kanceláři školy (hlavní budova A, přízemí), tedy v době mimo vyučování, která je vyhrazena pro vyřizování studijní agendy.

POZOR: od pátku 22. prosince 2017 do pondělí 1. ledna 2018 je kancelář z provozních důvodů uzavřena.

Cena vstupenky s místenkou je 320 Kč. Platba je možná pouze v hotovosti a v českých korunách. Rezervace není možná.

TOMBOLA

Co by to ovšem bylo za ples bez tomboly? Proto vás touto cestou žádáme o pomoc v podobě věcného daru, ceny, dárkového poukazu nebo balíčku, popřípadě finančního příspěvku. Pokud se rozhodnete ples podpořit, máme nachystány darovací smlouvy, které je možno podepsat při předání daru nebo dle dohody.

Jako protiplnění za poskytnuté ceny a dárky Vám nabízíme možnost prezentace Vaší firmy nebo podnikání, a to například uvedením jména nebo naskenováním vizitky v plesových novinách, na sponzorské nástěnce nebo webových stránkách školy.

Za Vaši pomoc budeme moc vděční, děkujeme.

jménem Plesové společnosti

Mgr. Libor Čada