FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaZahraniční stáže v plném proudu
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Návštěva ze slovenské školy
Fotbal
Helloween
Koncert - Dagmar Pecková
Vodácká expedice - Sázava 2016
Maturitní skupinky 2017
Mikulášská laťka
Třídní tabla 2010/2011

Zahraniční stáže v plném proudu   

30.05.2017

Květen a červen patří mezi období, ve kterém se už více než dvacet let naši studenti prostřednictvím zahraničních odborných stáží seznamují s životem a prací v zemích, které mohou být pro jejich další život a studium inspirativní.

Není tomu jinak ani letos, v roce 2017. Někteří studenti již mají své stáže za sebou, jiní je právě teď absolvují. Díky finančním příspěvkům ze strany EU jsou stáže finančně dostupné a je dobré, že o ně studenti projevují trvalý zájem.

Před několika dny se vrátily do školy dvě skupiny, které absolvovaly stáže ve Španělsku v oblasti Katalánska, především Barcelony, jedna skupina cestovala letadlem, druhá využila k cestě pozemní komunikace. Obě skupiny v průběhu stáže spolupracovaly a mimo běžné pracovní povinnosti, jakými byly služby v hotelové recepci, tvorba průvodcovské knihy, průvodcování skupiny v neznámé destinaci, rétorická vystoupení či vedení animačních programů, poznaly taková místa, jakými jsou například muzea Salvadora Dalího či Pabla Picassa, stadion FC Barcelona, olympijský komplex Montjuic, Figueres nebo Port Aventura.

V současné době absolvuje další skupina studentů stáž v oblasti Ligurské riviéry, zúčastnila se závěrečného dne filmového festivalu v Cannes, čeká ji ještě nácvik průvodcování v Pietra Ligure, Finale Ligure a v Monte Carlu s přesahem do celého Monaka.

Pomalu se blíží konec školního roku, nicméně i v tom dalším už máme pro studenty připraveny obdobné stáže.

Máte-li chuť - neváhejte! Už nyní se můžete hlásit na podzimní stáže, které proběhnou v měsících září a říjnu.

 

 

Zahraniční stáže v plném proudu
Zahraniční stáže v plném proudu
Zahraniční stáže v plném proudu
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA