FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO školeKostka školaHistorie školyKostka škola2014 - ...
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Ve škole i po škole
Mikulášský turnaj tříd
Poslední zvonění a pasování 09
Výlet 1.B
Praktická maturita 15.4.2011
Průvodcovské zkoušky
Fotba
Sbírka pro Dominiku Madalovou

2014 - ...   

Humanitní obory na naší škole za sebou mají již skoro 10 let úspěšné výuky. Během tohoto času se zvláště pedagogické studium stalo vítanou a pevnou součástí spektra oborů vsetínských středních škol a byl o něj každým rokem větší zájem. Logickým krokem se tedy ukázalo zapsání druhého pedagogického oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, o který byl hned v prvním roce jeho otevření (2013) velký zájem.

Slavnostní imatrikulace na vsetínském zámku v roce 2015

Ve školním nebo vlastně akademickém roce 2014 byla poprvé realizována výuka na Fakultě společenských studií ve Vsetíně, fakultě, zřizované Střední školou Kostka ve spolupráci s Vysokou školou Humanitas v Sosnowci (Wysza Szkola Humanitas w Sosnowcu), prestižní polskou soukromou vysokou školou založenou v roce 1997. Nově vzniklá fakulta je tedy fakultou zahraniční vysoké školy působící na českém území s výukou v českém jazyce. Takřka 100 studentů kombinovaného studia zahájilo akademický rok 2014/2015 slavnostní imatrikulací ve vsetínském Domě kultury. Většina z nich studuje tříletý bakalářský obor Předškolní pedagogika, menší část pak tříletý bakalářský obor Aristologie.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA