ÚvodKostka školaAktualityKostka škola23. Stužkovací ples Střední školy Kostka

Atletika - okresní kolo 18.9.2018
Přehlídka gymnaziálních pěveckých sborů v Otrokovicích
Matematický klokan a aprílový fantóm
Soutěž ZAV 26.3.2009 (více na Rserver)
Krajské kolo - fotbal
Úvodní stáž studentů - Itálie 2011
Basketbal 8.11.2017

23. Stužkovací ples Střední školy Kostka

12.11.2018

V programu vystoupí:

Maturitní ples se odehraje ve všech prostorách Domu kultury Vsetín. Do hlavního sálu usadíme především rodiče a hosty studentů, pro další jsou připraveny místa v Horním a Dolním foyer, Malém sále a restauraci. Program budete moci také sledovat na velkoplošné projekci.

VSTUPENKY

TOMBOLA

Co by to ovšem bylo za ples bez tomboly? Proto vás touto cestou žádáme o pomoc v podobě věcného daru, ceny, dárkového poukazu nebo balíčku, popřípadě finančního příspěvku. Pokud se rozhodnete ples podpořit, máme nachystány darovací smlouvy, které je možno podepsat při předání daru nebo dle dohody.

Jako protiplnění za poskytnuté ceny a dárky Vám nabízíme možnost prezentace Vaší firmy nebo podnikání, a to například uvedením jména nebo naskenováním vizitky v plesových novinách, na sponzorské nástěnce nebo webových stránkách školy.

Za Vaši pomoc budeme moc vděční, děkujeme.
jménem Plesové společnosti

Mgr. Libor Čada