FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaBOJ O POZICE
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Okrskové kolo hokejbalu 10. 4. 2008
Nultý ročník - 2. setkání
Praha M4.A
Anglie - Plymouth
florbal Jedovnice
2019-10-08 Pavlovské vrchy
Plavecká soutěž měst
Lyžák

BOJ O POZICE   

27.09.2019

 

BOJ O POZICE

Od úterních ranních hodin probíhala ve třetích ročnících oboru ekonomika a podnikání výběrová řízení do JA studentských firem. Žáci si připravili životopisy a motivační dopisy na vysněné pozice, oblékli se do formálního oblečení a netrpělivě očekávali příjezd výběrové komise.

Ve výběrové komisi třídy P3.A zasedli Bc. Aneta Mikundová, specialista rozvoje a vzdělávání ROBE lighting, s. r. o. a Ing. Marta Grigorovová, vedoucí děkanátu Vysoké školy Humanitas, Fakulty společenských studií Vsetín a třídou zvolený ředitel firmy Jakub Trtík, třída P3.B nervózně hleděla do očí komise složené z Bc. Lenky Remešové, personalisty ROBE lighting, s. r. o. a Soni Šnevajsové, vedoucí studijního oddělení Vysoké školy Humanitas, Fakulty společenských studií Vsetín a i v tomto případě třídou zvolené ředitelky firmy Adély Šeré.

Po krátkém prostudování materiálů od uchazečů byla komise připravena k pohovorům. Řízení probíhalo tak, že každý z žáků dostal čas na krátkou přípravu a splnění úkolu, který mu byl na základě pozice, o kterou se zajímá, zadán, poté si sedl naproti komise a se třídou za zády se představil a zdůvodnil svůj zájem o pozici, předvedl úkol a zodpověděl případné dotazy komise.

Když všichni přítomní prošli touto velmi přínosnou „zkouškou“, dozvěděli se něco málo o společnosti ROBE lighting, s. r. o. a byli obdarováni reklamními předměty této firmy. Poté už se žáci navrátili s úlevou do běžného školního dne.

Pro zúčastněné to byla jistě moc přínosná zkušenost i přes počáteční nervozitu. Tímto ještě jednou moc děkujeme za příjemný přístup komise a obohacení užitečnými radami do budoucna.

 

Ševčíková Anna, P3.B

17.9.2019, VSETÍN

 

BOJ O POZICE
BOJ O POZICE
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA