ÚvodKostka školaAktualityKostka školaByl rozeslán informační e-mail nově nastupujícím studentům.

Okrskové kolo hokejbalu 10. 4. 2008
L4.A v Praze
Exit tour 316
CERN
Vánoční bruslení
Výtvarné práce M1.A, M1.B - Bestiář
Matematický klokan
Mladý umělec

Byl rozeslán informační e-mail nově nastupujícím studentům.

30.07.2021

Ozývají se nám s dotazy rodiče, zda je pro výjezd studentů do zahraničí povinné očkování. Taková povinnost není stanovena, samozřejmě budeme rádi za každého studenta /studentku, pokud očkováni budou, protože to pomůže řešit mnohé komplikace, které s cestováním a pandemií souvisí, a nám to usnadní organizační práci. Ale nařizovat očkování nemůžeme a nebudeme.