FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaDětský den s M1.A
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Přednáška polárníka Pavlíčka
Nultý ročník - 2. setkání
Vídeň ZOO Schönbrunn 11.5.2018
Halloween
Švýcarsko
Stužkovací ples P4.A
Den kníráčů - Movember 2018

Dětský den s M1.A   

05.06.2018

Jako každý rok připravily studentky z oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika dětský den pro děti z Mateřské školy Kostka. Téma dětského dne probíhajícího v pátek 1. 6. 2018 na hřišti před školou, bylo: Honba za pokladem s piráty.

Odměnou byl opravdový pirátský poklad, který mohly děti získat, jen když splnily zajímavé úkoly, např. nakrmily žraloka,  složily pirátskou zkoušku, vylovily rybky z moře dřív, než připlave žralok atd...  všude bylo veselo, plno smíchu a radosti.

A pobavily se nejen děti z MŠ, ale i studentky, kterým s přípravou akce pomáhala paní učitelka třídní Hana Bártková, a vyučující specializací výtvarná výchova a hudební výchova paní učitelky Němcová a Bazelová.

Nikola Kubečková, jedna z nejaktivnějších pořadatelek nám řekla: Bylo to fajn, hlavně že vyšlo počasí. Maminka jedné ze studentek, paní Humplíková, nám moc pomohla, našila pytlíčky, ve kterých si děti odnášely získané poklady, takže jí moc děkujeme.

Danča Děckuláčková a Petra Bajzová se přidaly s hodnocením akce: Příprava byla náročná, ale zvládly jsme to, a stálo to za to.

Budoucí paní učitelky si vyzkoušely jak náročnou přípravu, tak radost z dobře odvedené práce.

 

 

Dětský den s M1.A
Dětský den s M1.A
Dětský den s M1.A
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA