ÚvodKostka školaAktualityKostka školaDětský den s M1.A

Švýcarsko
Sportovní kurz L3.A
Fotogalerie prostor nové školní budovy
Poslední zvonění a pasování
Florbal Challege a okrsek dívky
Maturity_09 - den 1
Basketbal 8.11.2017
Návštěva ze slovenské školy

Dětský den s M1.A

05.06.2018

Jako každý rok připravily studentky z oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika dětský den pro děti z Mateřské školy Kostka. Téma dětského dne probíhajícího v pátek 1. 6. 2018 na hřišti před školou, bylo: Honba za pokladem s piráty.

Odměnou byl opravdový pirátský poklad, který mohly děti získat, jen když splnily zajímavé úkoly, např. nakrmily žraloka,  složily pirátskou zkoušku, vylovily rybky z moře dřív, než připlave žralok atd...  všude bylo veselo, plno smíchu a radosti.

A pobavily se nejen děti z MŠ, ale i studentky, kterým s přípravou akce pomáhala paní učitelka třídní Hana Bártková, a vyučující specializací výtvarná výchova a hudební výchova paní učitelky Němcová a Bazelová.

Nikola Kubečková, jedna z nejaktivnějších pořadatelek nám řekla: Bylo to fajn, hlavně že vyšlo počasí. Maminka jedné ze studentek, paní Humplíková, nám moc pomohla, našila pytlíčky, ve kterých si děti odnášely získané poklady, takže jí moc děkujeme.

Danča Děckuláčková a Petra Bajzová se přidaly s hodnocením akce: Příprava byla náročná, ale zvládly jsme to, a stálo to za to.

Budoucí paní učitelky si vyzkoušely jak náročnou přípravu, tak radost z dobře odvedené práce.

Dětský den s M1.A