ÚvodKostka školaAktualityKostka školaEkonomická olympiáda na Kostce

Vánoční večírek
Kloboukový den
Praktické maturity 09 (více - Rserver)
Mikulášský volejbal
Maturitní skupinky 2016
Přednáška polárníka Pavlíčka
Sociologicka exkurze Praha L2.A 6.4.2016
Kostka ples

Ekonomická olympiáda na Kostce

12.12.2018

Školní kolo Ekonomické olympiády proběhlo ve dnech 11. a 12. prosince. Své znalosti si ověřili studenti maturitních ročníků. On-line test se zaměřoval na problematiku z oblasti ekonomie, financí a finanční gramotnosti. Celá akce probíhá pod záštitou Institutu ekonomického vzdělávání a je největší soutěží v této oblasti v ČR a na Slovensku. Olympiáda je tříkolová, vítězové školních kol postupují do kola krajského a následně do celostátního finále.

Doufáme, že účast podnítila u našich studentů zájem o studium ekonomie a přejeme úspěch v dalších kolech.

Organizátorky Leona Fabiánová a Jana Kostelníková

Ekonomická olympiáda na Kostce