FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaExkurze do galerie Albertina ve Vídni.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Stáž v Anglii
Lyžák L2.A+P2.A+P2.B 6.-11. 1. 2019
Adaptační kurz G4.A 6.9.2018
Lyžařský kurs Javorka (více Rserver)
Fotbalový turnaj tříd 09
Září 2019 na DM momentky
2020-01-05 Lyžák 1. týden G4.A+L2.A
Seznamovací pobyt 1. ročníků v Itálii

Exkurze do galerie Albertina ve Vídni.   

06.04.2022

ALBERTINA se nachází v historickém srdci Vídně a spojuje imperiální vkus s velkým uměním. Tato budova, bývalý okázalý habsburský palác a muzeum umění mezinárodního významu, láká dnes návštěvníky z celého světa.

Muzeum tvoří díky střeše, kterou vytvořil v roce 2003 Hans Hollein, také architektonický skvost a v rámci svého rozmanitého výstavního programu představuje vynikající umělecká díla od 15. století až do současnosti. Speciální výstavy jako Albrecht DürerVan Gogh nebo Raffael dosáhly v minulých letech v ALBERTINĚ návštěvnických rekordů.


A co můžeme v Albertině vidět nyní? Jednu z nejvýznamnějších evropských sbírek mezinárodní klasické moderny v podobě stálé výstavy. Získáme tak  jedinečný přehled o nejzajímavějších kapitolách z přibližně 150- ti letého úseku dějin umění od francouzského impresionismu až po tu nejnovější současnost. Uvidíme výstavu obrazů Edvarda Muncha, a samozřejmě obrazy takových velikánů výtvarného umění, jakými jsou Claude Monet, Edouard Manet, Pablo Ruiz Picasso, Eugène Henri Paul Gauguin, Alfred Sisley, Auguste Renoir, František Kupka a mnoho dalších.

Navíc si projdeme i dvacet kompletně zrestaurovaných palácových místností, vybavených cenným originálním nábytkem, připomínajících se vším leskem kulturu bydlení a reprezentace doby Habsburků v jednom z nejkrásnějších klasicistních paláců Evropy.

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ