ÚvodKostka školaAktualityKostka školaExperti do škol

Nultý ročník - II. setkání
Volejbal + Florbal
Darování krve 2017
Sportovní den 29.6.2010
Exkurze M2.A do Pevnosti poznání Olomouc 21.11.2018
Školní kolo soutěže v psaní všemi deseti
Projektový den - komunistická škola
Vyřazení absolventů

Experti do škol

11.02.2019

Naše škola se zapojila do projektu „Experti do škol“, který zastřešuje Česká společnost ekonomická. Účelem projektu je seznámit studenty středních škol v České republice s aktuálním ekonomickým děním z pohledu uznávaných českých ekonomů z řad vysokoškolských pedagogů a finančních odborníků. Tento projekt probíhá formou přednášek na středních školách, kdy si střední školy vybírají ze seznamu témat. Ve čtvrtek 7. února proběhla u nás první ze série přednášek. Našim studentům přednášela na téma „Korupce v České republice“ paní Dr. Ing. Eva Kolcunová z Ekonomické fakulty VŠB v Ostravě.

Organizátorky Jana Kostelníková a Leona Fabiánová