ÚvodKostka školaAktualityKostka školaExperti do škol 2019

Experti do škol 2019

08.10.2019

Experti do škol

Naše škola se zapojila do projektu „Experti do škol“, který zastřešuje Česká společnost ekonomická. Účelem projektu je seznámit studenty středních škol v České republice s aktuálním ekonomickým děním z pohledu uznávaných českých ekonomů z řad vysokoškolských pedagogů a finančních odborníků. Tento projekt probíhá formou přednášek na středních školách, které si vybírají ze seznamu témat. V úterý 8. října proběhla u nás již druhá ze série přednášek. Našim studentům přednášel na téma „Peníze a jejich padělání“ pan Ing. Zbyněk Kalabis, odborník na problematiku bankovnictví.

Organizátorky Jana Kostelníková a Leona Fabiánová