FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaG2.A na městském úřadě
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Stáž Kréta
Burzy vzdělávání 5.12.2017
Španělsko
Recitační soutěž
Fialový den 2010
Den kníráčů 1.12.2017
Florbal okrsek chlapci - 30.11.2017
Okresní kolo konverzace v NJ

G2.A na městském úřadě   

26.02.2020

V rámci výuky OBV se studenti G2.A vydali na exkurzi na Městský úřad Vsetín. Přivítal je tajemník úřadu Ing. Radomír Zimek. Spolu s manažerem kvality Ing. Pavlem Pelcem provedli studenty budovou od prvního do osmého patra. Studenti usedli v místnosti ve 4., tzv. „starostenském“ patře, kde pravidelně jedná Rada města Vsetína, má své kanceláře starosta i místostarostové. Pak si prohlédli odkazy na naše partnerská města, a dozvěděli se něco o provozu úřadu. Navštívili také redakci Vsetínských novin v sedmém patře a do osmého vystoupali za paní Nepožitkovou, se kterou pravidelně spolupracujeme při slavnostních událostech u pomníků a památníků. Nakonec se vydali na matriku, kde zjistili, jak to funguje, když se lidé do matriky zapisují při narození, svatbách, ale i úmrtí, při stěhování atd… Na stejném patře shlédli fotografie a seznam zastupitelů města i památné místo věnované paní Jarmile Šulákové.

Zjistit, jak funguje úřad obce s tzv. rozšířenou působností v praxi je jistě zajímavější, než se o tom jen učit z učebnice. Když budou studenti na úřadě cokoliv vyřizovat, budou už mít přehled, kam jdou a na koho se v které věci mohou obrátit.

Město Vsetín má zřízeny podpůrné informace pro občany, kteří si v různých životních situacích potřebují vyřídit různé věci (odkaz), což je kvalitní služba, která v praxi hodně pomáhá. Stejně dobře funguje objednávkový systém WebCall, kde je možné se objednat ke konkrétnímu vyřizování na konkrétní čas a není nutné čekat v řadě.

 

 

J.Š.

 

Stránky města-odkaz

G2.A na městském úřadě
G2.A na městském úřadě
G2.A na městském úřadě
G2.A na městském úřadě
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA