FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaHezké prázdniny!
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Florbal dívky
Volejbal - Turnaj 17.11.
Slavnostní vyřazení
Recitační soutěž
Zasedání k VŠ
2. nultý ročník
Vánoční jarmark
Průvodcovské zkoušky 2018

Hezké prázdniny!   

15.07.2020

Školní rok 2019/2020 byl v mnoha směrech kvůli pandemii koronaviru výjimečný. Nicméně zvládli jsme ho a symbolickou tečkou je ukončení přijímacího řízení do prvního ročníku, které jsme dnešního dne uzavřeli. Jednotlivosti a přestupy již na tom nemohou nic zásadního změnit.

Od 1. 9. 2020 nastoupí ke studiu 1. ročníku tři třídy oboru Ekonomika a podnikání ve čtyřech tradičních zaměřeních, dvě třídy oboru Předškolní pedagogika, dvě třídy oboru Pedagogické lyceum a studenti Gymnázia ve čtyřletém cyklu. Všem novým studentům prvního ročníku zašlu na přelomu července a srpna podrobnější informace k tomu, do jakých tříd jsou zařazeni, kdo bude jejich třídním učitelem atd.

V posledních dnech června jsme stihli ještě po uvolnění vládních opatření zorganizovat slavnostní předání maturitních vysvědčení, za což jsem moc rád. Všem našim absolventům ještě jednou přeji hodně úspěchů a štěstí v jejich dalším životě, bude se nám po Vás stýskat! Ale takový už je život, že k němu patří vedle vítání i loučení.

A ještě jedna organizační informace - pokud kdokoli potřebuje ve škole vyřídit své záležitosti, sděluji, že sekretariát školy je v provozu každý všední den po celou dobu prázdnin od 8.00 hod. do 14.00 hod.

Milí přátelé, přeji Vám hezké a pohodové letní prázdniny a těším se na Vás v úterý 1. září 2020. Mějte se hezky a užívejte léta.

 

Karel Kostka

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA