FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaHODINA ZEMĚ
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Stáž Itálie
2021-11-26 Ekonomická olympiáda
Malování třídy P2.A
Exkurze do švýcarské banky UBS
I. nultý ročník 7.11.
Stáže Itálie, Řecko, Španělsko
2019-11-26 Memoriál K.Bělíkové
Seznamovací pobyt prváků v Itálii

HODINA ZEMĚ   

22.03.2022

 

zveme vás, abyste se připojili k největší celosvětové klimatické kampani Hodina Země, která vyzývá k záchraně klimatu. Po celém světě zhasínají obce, městské dominanty, vývěsní štíty i světla v obývácích, aby dali lidé najevo, že si uvědomují, že se klimatická krize týká nás všech a je nutné ji řešit. Zapojte se jako jednotlivci i jako vaše ekocentrum/škola/DDM... a pomozte nám s šířením pozvánky.

 

Hodina Země proběhne letos v sobotu 26. března 2022 od 20.30 hodin.

 

Zapojte se:

 

V příloze přikládáme plakát na letošní akci, k vyvěšení či propagaci na vašich sociálních sítích, osobních a dalších stránkách. Další jsou ke stažení na webu Hodiny Země.

 

Loni se, i v době pandemie, k Hodině Země připojilo 145 obcí, včetně 17 statutárních měst a skoro 3000 jednotlivců. Budeme rádi, pokud se letos zapojí lidí ještě víc... ovšem zatím je jednotlivců máááálo...

 

Děkujeme vám, že se zaregistrujete a pozvete své přátele. Pomůžete tak šířit myšlenky ochrany klimatu a životního prostředí.

 

Další informace (plakáty, loga, bannery), najdete na stránkách https://hodinazeme.cz/co-je-hodina-zeme. Dotazy prosím pište na ad­resu hodinazeme@veronica.cz.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ