ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Seznamovací pobyt prváků v Itálii

HODINA ZEMĚ

22.03.2022

zveme vás, abyste se připojili k největší celosvětové klimatické kampani Hodina Země, která vyzývá k záchraně klimatu. Po celém světě zhasínají obce, městské dominanty, vývěsní štíty i světla v obývácích, aby dali lidé najevo, že si uvědomují, že se klimatická krize týká nás všech a je nutné ji řešit. Zapojte se jako jednotlivci i jako vaše ekocentrum/škola/DDM... a pomozte nám s šířením pozvánky.

Hodina Země proběhne letos v sobotu 26. března 2022 od 20.30 hodin.

Zapojte se:

V příloze přikládáme plakát na letošní akci, k vyvěšení či propagaci na vašich sociálních sítích, osobních a dalších stránkách. Další jsou ke stažení na webu Hodiny Země.

Loni se, i v době pandemie, k Hodině Země připojilo 145 obcí, včetně 17 statutárních měst a skoro 3000 jednotlivců. Budeme rádi, pokud se letos zapojí lidí ještě víc... ovšem zatím je jednotlivců máááálo...

Děkujeme vám, že se zaregistrujete a pozvete své přátele. Pomůžete tak šířit myšlenky ochrany klimatu a životního prostředí.

Další informace (plakáty, loga, bannery), najdete na stránkách https://hodinazeme.cz/co-je-hodina-zeme. Dotazy prosím pište na ad­resu hodinazeme@veronica.cz.