ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace o domácí práci

„Hudebka“ jezdí za hudbou
Výtvarné práce M2.A - Skřítci
2019-10-08 Pavlovské vrchy
Anglická snídaně třídy P3.A
Sportovně-turistický kurz
Výtvarné práce G5.A - Krychle
Plavecká soutěž měst
Exkurze do firmy Forschner

Informace o domácí práci

11.03.2020

Milí studenti,

tak jak bylo sděleno ve včerejším e-mailu pana ředitele, posílám upřesňující informaci k realizaci náhradní výuky v období uzavření školy. Na dnešní poradě se všemi učiteli školy jsme se dohodli na tom, že vyučující jednotlivých předmětů pro své třídy a skupiny zpracují zadání domácí práce na týden od 16. do 20. března a toto zadání vám rozešlou nejpozději tento pátek 13. března. Závazným způsobem zadání práce bude školní e-mail (v kopii zástupce ředitele), ale někteří kolegové jistě využijí i další způsoby elektronické komunikace vhodné pro jejich styl výuky. Tak spolupracujte!

Vzhledem k tomu, že opatření ministerstva hovoří o zákazu pobytu ve škole, nikoliv o zrušení výuky, považujte prosím vypracování obdržených úkolů za povinné.

Myslím, že jí nebude tolik, aby se nedala zvládnout ;-)

AKTUALIZACE Pokud jde o případnou osobní návštěvu školy, nebude pro studenty ani vyučující od pondělí 16. 3. 2020 už možná. Nemáte-li k dispozici doma studijní materiály, kontaktujte své vyučující a domluvte s nimi náhradní řešení své situace.

Za vedení školy přeje pevné zdraví a hodně úspěchů v domácím studiu

Mgr. Karel Sívek, zástupce ředitele