FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace o domácí práci
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Předávání titulu Fairtradová škola
Stužkovací ples
Vodák - Sázava
Ingolstadt
Mikulášský turnaj tříd
Stužkovací ples - P4.A
Rozloučení s Markusem Mintonem
Španělsko

Informace o domácí práci   

11.03.2020

Milí studenti,

tak jak bylo sděleno ve včerejším e-mailu pana ředitele, posílám upřesňující informaci k realizaci náhradní výuky v období uzavření školy. Na dnešní poradě se všemi učiteli školy jsme se dohodli na tom, že vyučující jednotlivých předmětů pro své třídy a skupiny zpracují zadání domácí práce na týden od 16. do 20. března a toto zadání vám rozešlou nejpozději tento pátek 13. března. Závazným způsobem zadání práce bude školní e-mail (v kopii zástupce ředitele), ale někteří kolegové jistě využijí i další způsoby elektronické komunikace vhodné pro jejich styl výuky. Tak spolupracujte!

Vzhledem k tomu, že opatření ministerstva hovoří o zákazu pobytu ve škole, nikoliv o zrušení výuky, považujte prosím vypracování obdržených úkolů za povinné.

Myslím, že jí nebude tolik, aby se nedala zvládnout ;-)

AKTUALIZACE Pokud jde o případnou osobní návštěvu školy, nebude pro studenty ani vyučující od pondělí 16. 3. 2020 už možná. Nemáte-li k dispozici doma studijní materiály, kontaktujte své vyučující a domluvte s nimi náhradní řešení své situace.

Za vedení školy přeje pevné zdraví a hodně úspěchů v domácím studiu

Mgr. Karel Sívek, zástupce ředitele

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA