FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace o sdělení výsledků přijímaček nanečisto
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Vánoční turnaj
Kostkatlon - závod dvojic
florbal Jedovnice
Slavnostní vyřazení
Praha P4.A
Mikulášské hrátky
Stáže Itálie, Řecko, Španělsko
Maturitní skupinky

Informace o sdělení výsledků přijímaček nanečisto   

13.02.2019

Vážení přátelé,

děkujeme Vám za účast na víkendovém testování. Tak jak jsme slíbili, zítra, tj. ve čtvrtek 14.2.2019, budeme mít k dispozici výsledky vašich prací. Pokud nenastanou žádné technické komplikace, budeme vám kolem poledne 14.2. rozesílat na tento váš e-mail informaci o počtu bodů, který jste obdrželi.

Od 15 hodin pak ve velké aule Kostka Školy proběhne rozbor  výsledků, v rámci kterého budou kolegové z obou předmětů vysvětlovat nejčastější chyby a samozřejmě budete moci nahlédnout do Vašich prací nebo si je i odnést. Předpokládané ukončení je kolem 17. hodiny.

Nemáte-li možnost se odpoledne dostavit a nestačí vám informace o počtu bodů, máte samozřejmě možnost si převzít váš opravený záznamový arch v rámci následných setkání přípravného kurzu, který začíná 21.2.2019 nebo si vyžádat jeho naskenování a zaslání e-mailem.

S pozdravem a přáním Mgr. Karel Sívek, zástupce ředitele SŠ Kostka

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA