ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace o sdělení výsledků přijímaček nanečisto

Mikulášská besídka pořádaná ped. lyceem
Třídní tabla 2016_2017
Praha P4.C
Divadlo pro školku
Sportovní kurz L3.A
Volejbal - okrsek dívky
Maturity_09 - den 1
Stolní tenis

Informace o sdělení výsledků přijímaček nanečisto

13.02.2019

Vážení přátelé,

děkujeme Vám za účast na víkendovém testování. Tak jak jsme slíbili, zítra, tj. ve čtvrtek 14.2.2019, budeme mít k dispozici výsledky vašich prací. Pokud nenastanou žádné technické komplikace, budeme vám kolem poledne 14.2. rozesílat na tento váš e-mail informaci o počtu bodů, který jste obdrželi.

Od 15 hodin pak ve velké aule Kostka Školy proběhne rozbor  výsledků, v rámci kterého budou kolegové z obou předmětů vysvětlovat nejčastější chyby a samozřejmě budete moci nahlédnout do Vašich prací nebo si je i odnést. Předpokládané ukončení je kolem 17. hodiny.

Nemáte-li možnost se odpoledne dostavit a nestačí vám informace o počtu bodů, máte samozřejmě možnost si převzít váš opravený záznamový arch v rámci následných setkání přípravného kurzu, který začíná 21.2.2019 nebo si vyžádat jeho naskenování a zaslání e-mailem.

S pozdravem a přáním Mgr. Karel Sívek, zástupce ředitele SŠ Kostka