FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace pro maturanty.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Den kníráčů - Movember 2018
Lyžování v Dolomitech - Cortina d Ampezzo 2018
Výtvarné práce M3.A - Surrealismus
Florbal cup 5.11.2015
Výtvarné práce M3.A - Labyrint
Španělsko
Zertifikat Deutsch
Nultý ročník - I. setkání

Informace pro maturanty.   

11.03.2021

Milí maturanti,

úpravy maturitních zkoušek mají rozsáhlejší charakter, jak pokud se týká posunutí termínů, tak pokud jde o formu a obsah zkoušek. Ministerstvo školství nám sdělilo, že v řádu dnů rozešle na školy upravenou prováděcí metodiku, vyčkáme tedy na ni a na jejím základě upravíme naše vnitřní předpisy týkající se letošních maturitních zkoušek. Předpokládáme, že by to mělo být v druhé polovině příštího týdne.

Každopádně už nyní můžete přemýšlet nad tím, zda se rozhodnete vykonat či nevykonat ústní zkoušku z českého jazyka a literatury a cizího jazyka navazujícího na zkoušky ve společné části maturitní zkoušky, protože tyto ústní zkoušky se stávají dobrovolnými. Vaše závazné stanovisko si vyžádáme ještě nyní v průběhu měsíce března, způsob se dozvíte příští týden.

Vedení školy.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA