ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace pro maturanty.

Den kníráčů - Movember 2018
Lyžování v Dolomitech - Cortina d Ampezzo 2018
Výtvarné práce M3.A - Surrealismus
Florbal cup 5.11.2015
Výtvarné práce M3.A - Labyrint
Španělsko
Zertifikat Deutsch
Nultý ročník - I. setkání

Informace pro maturanty.

11.03.2021

Milí maturanti,

úpravy maturitních zkoušek mají rozsáhlejší charakter, jak pokud se týká posunutí termínů, tak pokud jde o formu a obsah zkoušek. Ministerstvo školství nám sdělilo, že v řádu dnů rozešle na školy upravenou prováděcí metodiku, vyčkáme tedy na ni a na jejím základě upravíme naše vnitřní předpisy týkající se letošních maturitních zkoušek. Předpokládáme, že by to mělo být v druhé polovině příštího týdne.

Každopádně už nyní můžete přemýšlet nad tím, zda se rozhodnete vykonat či nevykonat ústní zkoušku z českého jazyka a literatury a cizího jazyka navazujícího na zkoušky ve společné části maturitní zkoušky, protože tyto ústní zkoušky se stávají dobrovolnými. Vaše závazné stanovisko si vyžádáme ještě nyní v průběhu měsíce března, způsob se dozvíte příští týden.

Vedení školy.