FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace pro studenty a kolegy
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Praha - P4.A
Berlín 2017
Akademie I. (více Rserver)
Vyřazení absolventů
Francie - projekt Comenius
Pasování třeťáků
Florbal - okrsek dívky
Kostka rádio vysílalo z Centra Archa 27.9.2018

Informace pro studenty a kolegy   

03.05.2020

Milí studenti, vážení kolegové. Děkuji Vám za práci, kterou odvádíte v této mimořádné době, a v souvislosti s uvolňováním protiepidemiologických opatření Vám chci sdělit, že v pondělí 4. 5. 2020 zasedá vedení školy, na kterém stanovíme konkrétní kroky, jak tomu bude s organizováním konzultací v naší škole. V průběhu týdne je zveřejníme na webu školy a současně je obdržíte do svých mailových schránek.

Ministr školství prohlásil, že tento týden vydá školám podrobnější prováděcí pokyny jak pro maturitní zkoušky, tak pro přijímací řízení na střední školy. Budeme se samozřejmě těmito pokyny řídit a pro studenty závěrečných ročníků připravíme vnitřní školní předpis. Jak bude jasněji i v oblasti přijímacího řízení, všem uchazečům o studium ze sedmých a devátých ročníků ZŠ rovněž sdělíme vše potřebné, aby byli informováni o způsobu a termínech spojených s procesem přijímání nových studentů.

 

Karel Kostka

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA