ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace pro studenty a kolegy

Maturity
2019-09-25 Středoškolský atletický pohár
Přednáška Marka Hermana
Matematický klokan a aprílový fantóm
Praha L4.A 2017
Průvodcovské zkoušky 2018
Zatmění Slunce na hvězdárně

Informace pro studenty a kolegy

03.05.2020

Milí studenti, vážení kolegové. Děkuji Vám za práci, kterou odvádíte v této mimořádné době, a v souvislosti s uvolňováním protiepidemiologických opatření Vám chci sdělit, že v pondělí 4. 5. 2020 zasedá vedení školy, na kterém stanovíme konkrétní kroky, jak tomu bude s organizováním konzultací v naší škole. V průběhu týdne je zveřejníme na webu školy a současně je obdržíte do svých mailových schránek.

Ministr školství prohlásil, že tento týden vydá školám podrobnější prováděcí pokyny jak pro maturitní zkoušky, tak pro přijímací řízení na střední školy. Budeme se samozřejmě těmito pokyny řídit a pro studenty závěrečných ročníků připravíme vnitřní školní předpis. Jak bude jasněji i v oblasti přijímacího řízení, všem uchazečům o studium ze sedmých a devátých ročníků ZŠ rovněž sdělíme vše potřebné, aby byli informováni o způsobu a termínech spojených s procesem přijímání nových studentů.

Karel Kostka