FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace pro uchazeče o studium.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Výlet 1.B
Anglie - Plymouth
florbal dívky
Sbírka pro Dominiku Madalovou
Adaptační pobyt prváků v Itálii září 2018
Vánoční turnaj

Informace pro uchazeče o studium.   

11.03.2021

Milí uchazeči o studium,

v případě jednotných přijímacích zkoušek jde opravdu pouze o posunutí jejich termínu. Jednotné přijímací zkoušky na čtyřleté maturitní obory se budou nově konat 3. a 4. května, na šestileté gymnázium pak 5. a 6. května. Původně měly být jednotné přijímací zkoušky v polovině dubna. Včas od nás obdržíte pozvánku s podrobnými informacemi.

 

Pokud jde o přípravné kurzy k jednotným přijímacím zkouškám, tradičně preferujeme osobní kontakt a rádi vždy přivítáme uchazeče o studium v našich učebnách, kde se dá komunikovat mnohem efektivněji než při distanční výuce. Posunutím jednotných přijímacích zkoušek získáváme časový prostor, nebudeme tedy spěchat a počkáme, zda bude možné se v přípravných kurzech potkat osobně cca v polovině dubna. Pokud ne, připravíme přípravné kurzy formou on-line.

Vedení školy.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA