ÚvodKostka školaAktualityKostka školaJA AWARD CEREMONY

Recitační soutěž 1.3.2016

JA AWARD CEREMONY

25.06.2018

Dne 21. 6. 2018 byly na slavnostním ceremoniálu v rezidenci velvyslance USA v Praze oceněny nejlepší JA Firmy letošního školního roku. Mezi nimi byla i JA Firma Back Is Back studentů třídy P3.A, která se umístila na třetím místě v soutěži o nejlepší E-shop a jejíž zástupci převzali ocenění z rukou představitelů neziskové organizace Junior Achiewement.

Studentům úspěšné firmy blahopřejeme!

Bližší informace včetně fotogalerie jsou dostupné z: http://jacr.cz/archiv-článků/nejúspěšnější-středoškolští-studenti-byli-slavnostně-oceněni-v-rezidenci-velvyslance-usa.aspx

JA AWARD CEREMONY