ÚvodKostka školaAktualityKostka školaJA AWARD CEREMONY 2019

Projekt Comenius - Německo

JA AWARD CEREMONY 2019

26.06.2019

Ve středu 19. června 2019 proběhlo v rezidenci Velvyslanectví USA slavnostní zakončení aktivit JA Czech ve školním roce 2018/2019. Součástí ceremoniálu bylo ocenění nejlepších studentů. Naši školu reprezentovala Kristýna Vodáková jako zástupce JA Studentské Firmy třídy P3.B, jejichž firma Rébus obsadila první místo v soutěžní kategorii Prezentace na pódiu. Kristýna také přijala ocenění jako nejlepší studentský lídr.

Program probíhal za účasti velvyslance USA, vedoucích představitelů JA Czech i zástupců sponzorů ve velmi příjemné atmosféře v krásných prostorách Petschkovy vily v Praze.

Více o slavnostním ceremoniálu na stránkách JA Czechu nebo jejich Facebooku

JA AWARD CEREMONY 2019