FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaJednání zastupitelstva
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Den s nemocnicí
Stáž Španělsko
Burzy SŠ ve Vsetíně a v Povážské Bystrici
Imatrikulace VŠ
Sbírka pro Dominiku Madalovou
Maturity
Fotbal cup  18.11.2015

Jednání zastupitelstva   

20.02.2020

Naši studenti projevují aktivní zájem o veřejné dění v rámci města Vsetína. Ve středu 19. 2. 2020 jsme společně se zájemci navštívili veřejné zasedání Zastupitelstva Města Vsetín.

Jednalo se o 10. schůzi tohoto roku a studenti mohli sledovat jednak procedurální záležitosti, tedy zahájení jednání a volby komisí (mandátové a návrhové), ale také další rozhodování volených zástupců v závažných věcech, týkajících se všech obyvatel Vsetína.

Na jednání byli přítomni také další zájemci z řad veřejnosti, a to asi v počtu dvaceti.

K nejzajímavějším momentům patřilo vystoupení občanky města, která měla dotaz na problematiku klimatické změny a na to, jak se na ni město chystá, jaká opatření, zda vůbec nějaká, podniká. Starosta Jiří Růžička, ale i místostarosta Pavel Bartoň ujistili přítomné, že město o problému ví a řeší ho. Například u novostaveb řeší podzemní nádrže na dešťovou vodu, která se pak využívá, při tvorbě zpevněných ploch používá zasakovací dlažbu atd. a připravuje celkovou koncepci, studie atd.

Zastupitelstvo řešilo i problém výkupu pozemků pro nové vlakové a autobusové nádraží či dotace a půjčky organizacím na území města, nebo dlužníky města atd… Zaujalo nás také to, že „náměstíčko“ před novou nákupní galerií Smetanova, směrem k „věžáku“ dostane jméno naší slavné občanky Jarmily Šulákové.

 

Děkujeme našim studentům za aktivitu a za zájem o veřejné dění v našem městě.

 

J.Š.

 

Jednání zastupitelstva
Jednání zastupitelstva
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA