ÚvodKostka školaAktualityKostka školaJsme součástí rozsáhlého mezinárodního projektu WAWE-IT

Kostka ples
1. Nultý ročník - G.J.
Kostka na tripu 06.04.2018
Podzimní tvoření + dýně 2018
Exkurze M2.A do Pevnosti poznání Olomouc 21.11.2018
Anglie - Plymouth
Průvodcovské zkoušky

Jsme součástí rozsáhlého mezinárodního projektu WAWE-IT

18.05.2021

Střední škola Kostka, její pedagogové i studenti, byli a jsou aktivní i v nelehké době koronavirové a době distančního vzdělávání. Aktuálně jsme součástí významného projektu Evropské unie s názvem: WAVE-IT Working Academics Value Excellence for International Teachers 2019-1-CZ01-KA203-061386 .

V rámci tohoto projektu dochází ke sdílení zkušeností učitelů a jejich aktivit prolínajících do oboru pedagogického výzkumu i praxe škol. Aktuálním tématem je distanční vyučování, jeho příprava, realizace i hodnocení. Výsledky mezinárodních výzkumů i sdílení praktických příkladů dobré praxe jsou součástí výuky na naší škole.