ÚvodKostka školaKnižní bazárek

Lyžování - Karolinka
Maturitní skupinky 2020

Knižní bazárek

Zveme všechny zájemce na Knižní bazárek, který se koná 3.10.2021 v Muzeu regionu Valašsko, v zámku Vsetín od 14.00  do 17.00 hod. Součástí této akce je fairtradová kavárna. Naše škola je aktivním spolupořadatelem této akce (spolu s Muzeem regionu Valašsko a Masarykovou knihovnou Vsetín). Zájemci si zde mohou přijít vyměnit knihy ke čtení, získat knihy, které by si chtěli přečíst (pro studenty je zde i sada doporučené četby), anebo poskytnou ostatním čtenářům knihy, které už přečetli a nechtějí si je nechat ve své knihovně.

Jste srdečně zváni. Vstupné 20,-Kč poskytuje přístup do celého muzea, včetně vyhlídky z věže.

(Termíny dalších Knižních bazárků: pátek 19.11. a pátek 3.12., vždy od 14.00 hod.)

Studenti, kteří by měli zájem pomoci s pořádáním této akce, ať se hlásí J. Ševčíkové e-mailem či osobně ve čtvrtek (A 202).

Knižní bazárek
Bazárek