ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKnižní bazárek v zámku – pozvánka říjen

Volejbalový turnaj "Vsetínský kantor"
Vodák - Sázava
Nultý ročník - 1. setkání
Předávání maturitních vysvědčení
Krajské kolo biologické a chemické olympiády - Zlín 4.-5.4.2019
Vánoční turnaj
Anglická snídaně třídy P3.A
Talentové zkoušky 26.1.2011

Knižní bazárek v zámku – pozvánka říjen

09.10.2019

sobotu 12. 10. 2019 pořádáme v Muzeu regionu Valašsko, v zámku Vsetín tzv. Knižní bazárek, spojený s Fairtradovou kavárnou.

V rámci Knižního bazárku si mohou lidé přijít vyměnit, zakoupit či darovat zajímavou knihu (atraktivní četba, moderní bestsellery či tzv. „doporučenou nebo povinnou četbu, ale i jednotlivé knihy pro děti - nenoste prosím hromadně staré knihy, které se už všeobecně nečtou).

Zároveň je možno ochutnat fairtradovou kávu, posedět, popovídat si o četbě.

Pro zájemce je připravena Stezka zámkem – pro poznání expozic a výstav muzea a pro děti malá výtvarná dílna – malování a skládání záložek.

Vstupné 15,-Kč/osoba a k dispozici je celý zámek. Dne 12. 10. 2019 probíhá např. výstava drobného zpěvného ptactva, výstava 80 let vsetínského hokeje, Na skok do pravěku anebo výstava Konopí a další.

Termíny dalších Knižních bazárků v zámku: 17. 11. 2019 a 15. 12. 2019 vždy od 14.00 hodin.

Srdečně zve Jaroslava Ševčíková a zapojení studenti

Knižní bazárek v zámku – pozvánka říjen